توزیع ۲۷۰۰ بسته گوشت قربانی بین نیازمندان استان تهران
توزيع ۲۷۰۰ بسته گوشت قرباني بين نيازمندان استان تهران
سرپرست ستاد فهما استان تهران خبر داد؛

توزیع ۲۷۰۰ بسته گوشت قربانی بین نیازمندان استان تهران

براتي از توزيع ۲۷۰۰ بسته گوشت با مشارکت کانون حضرت خديجه(س) و برنامه تلويزيوني سمت خدا بين خانواده‌هاي نيازمند استان تهران، همزمان با ايام فاطميه خبر داد.
شناسه خبر : 33962 تاریخ انتشار : ۱۱ دی ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۰۸:۲۴

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای(فهما)تهران، حسین براتی سرپرست ستاد هماهنگی فهما تهران از اهدای ۲۷۰۰ بسته گوشت به مناسبت ماه جمادی الاول، ایام فاطمیه و در راستای طرح رواق همدلی با مشارکت موسسه فرهنگی هنری حضرت خدیجه(س) و برنامه تلویزیونی سمت خدا در روز دوشنبه ۶ دی ماه سال جاری بین خانواده های نیازمند خبر داد.

 سرپرست ستاد فهمای استان تهران با بیان اینکه انفاق و صدقه دو واژه ای است که به وفور در فرهنگ قرآنی یافت می شود، افزود: ما دستگاه های فرهنگی از هر ابزار فرهنگی برای نهادینه کردن این فرهنگ باید استفاده کنیم تا آیندگان نیز بر ترویج این سیره همت گمارند.

 وی با بیان اینکه موسسه حضرت خدیجه(سلام الله علیها) قم با همکاری برنامه سمت خدا کار بزرگی را در کشور انجام می دهد، اظهارداشت: قربانی کردن و توزیع گوشت بین نیازمندان از کارهای خوب و مستمری است که امیدواریم با کمک خیرین این کار ادامه داشته باشد.

 براتی گفت: این بسته ها با کمک کانون های فرهنگی هنری مساجد استان تهران  بین خانواده های نیازمند شهرستان های ری،ورامین،پاکدشت،قدس،ملارد،پرند،شهریار،اسلامشهر ورباط کریم توزیع می شود.

 سرپرست ستاد فهمای تهران گفت:این نهمین مرحله از اهدای گوشت با مشارکت کانون فرهنگی هنری حضرت خدیجه(س) و برنامه تلویزیونی سمت خدا با ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان تهران می باشد که اولین دوره ی آن در خردادماه ۱۳۹۹ بین بیش از ۴۰۰۰ هزار خانواده نیازمند در سطح استان تهران توزیع گردید.

 وی خاطرنشان کرد:از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا کانون های فرهنگی هنری مساجد استان تهران اقدام به انجام فعالیت های جهادی اعم از توزیع غذای گرم،توزیع سبد اقلام غذایی،بهداشتی،آموزشی،ضدعفونی معابر و منازل و... با همکاری ستاد مدافعان سلامت استان تهران نمود.

 براتی در پایان خاطرنشان کرد:کانون های فرهنگی هنری مساجد استان تهران بر حسب وظیفه ی اجتماعی خود تا پایان شیوع ویروس منحوس کرونا در کنار مردم و جهادگران عرصه سلامت به خدمت رسانی در تمامی زمینه ها خواهد پرداخت.

 

 پایان پیام/.