راه‌اندازي کاروان شادي در شب و روز ميلاد امام رضا(ع)

راه‌اندازی کاروان شادی در شب و روز میلاد امام رضا(ع)

حجت‌الاسلام اشرفي اصفهاني با اعلام تداوم همدلي مومنانه مسجدي‌ها در دهه کرامت، گفت: کاروان شادي مسجد حضرت سيدالشهداء(ع) در شب و روز ميلاد امام رضا(ع) با رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي راه‌اندازي مي‌شود.
شناسه خبر : 12729 تاریخ انتشار : ۱۰ تير ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۱۱:۵۶
به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای(فهما)از استان تهران:حجت الاسلام «حسین اشرفی اصفهانی»  با بیان اینکه کمک مومنانه مردم ایران به نیازمندان بزرگ ترین کرامت انسانی و مصداق بارز بروز شاخص های دهه کرامت در میان مردم است، اظهار کرد: ایرانیان با بهره مندی از معارف قرآن کریم و اهل بیت (ع) همیشه در زمینه دستگیری از محرومان پیشگام بوده و هیچ گاه در این زمینه منتظر صدور دستورالعمل یا بیانیه نبوده اند.

 

امام جماعت مسجد حضرت سیدالشهدا (ع) (واقع در تهرانپارس، چهارراه شاهد) افزود: مسجدی ها، هیئتی ها، روحانیون و طلاب در این میان همیشه پیشتاز خدمت رسانی به طبقات مستضعف هستند و هر جا که نیاز بوده به سرعت و جدیت عمل کرده اند که در عرصه مقابله با ویروس کرونا به خوبی شاهد این واقعیت بوده ایم.

 

وی اضافه کرد: رزمایش مواسات و همدلی که با سخنان مقام معظم رهبری در نیمه شعبان امسال در سراسر کشور شکل گرفت در دهه کرامت تداوم یافته است و اهالی مسجد حضرت سیدالشهدا (ع) 80 بسته ارزاق همسو با رزمایش مواسات و همدلی کریمانه میان نیازمندان توزیع خواهند کرد.

 

اشرفی اصفهانی گفت: کاروان شادی مسجد حضرت سیدالشهدا (ع) نیز در شب و روز میلاد امام رضا (ع) همراه با توزیع شربت و شیرینی و بسته های فرهنگی راه اندازی می شود.

 

وی یادآور شد: ایستگاه صلواتی نیز در شب میلاد امام رضا (ع) از ساعت 19 تا 22 در مقابل مسجد حضرت سیدالشهدا (ع) و به همت پایگاه مقاومت بسیج این مسجد برپا می شود تا علاوه بر نمازگزاران، سایر شهروندان منطقه تهرانپارس نیز بتوانند در جشن میلاد امام هشتم(ع) شیعیان شرکت کنند.