برپایی پایگاه بهداشت در جوار مسجد صاحب الزمان(عج) برای حمایت معیشتی از محرومان
برپايي پايگاه بهداشت در جوار مسجد صاحب الزمان(عج) براي حمايت معيشتي از محرومان
از شب ولادت امام حسن(ع) انجام می‌شود؛

برپایی پایگاه بهداشت در جوار مسجد صاحب الزمان(عج) برای حمایت معیشتی از محرومان

حجت‌الاسلام حسيني از برپايي پايگاه بهداشت از شب ولادت امام حسن مجتبي(ع) تا آخرين شب قدر در مسجد صاحب الزمان(عج) خبر داد و گفت: درآمد حاصل از فروش اقلام بهداشتي به تهيه و توزيع بسته‌هاي معيشتي اختصاص مي‌يابد.
شناسه خبر : 26985 تاریخ انتشار : ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۱۴:۴۸

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) استان تهران، حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم حسینی با بیان اینکه مراسم نماز جماعت، سخنرانی مذهبی و جزءخوانی قرآن با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در مسجد صاحب الزمان (عج) برگزار می شود، اظهار کرد: برنامه سخنرانی در روزهای ماه رمضان پس از اقامه نماز ظهر و عصر در این مسجد برگزار می شود.

امام جماعت مسجد صاحب الزمان (عج) افزود: پایگاه بسیج این مسجد پایگاه سلامت را از شب ولادت امام حسن مجتبی (ع) تا شب بیست و سوم ماه رمضان در مقابل مسجد صاحب الزمان (عج) دایر می کند که هر شب ابتدا، تعدادی از اقلام بهداشتی را میان نمازگزاران و رهگذران توزیع می کند و سپس این اقلام را با تخفیف به فروش می رساند.

وی اضافه کرد: درآمد حاصل از فروش اقلام بهداشتی در پایگاه سلامتی که در مسجد صاحب الزمان (عج) راه اندازی می شود برای تهیه و توزیع بسته های ارزاق میان نیازمندان و همسو با رزمایش مواسات و همدلی که مقام معظم رهبری تاکید کردند، مصرف می شود که پیش بینی می شود، حداقل از محل این درآمد و همچنین کمک خیرین، 100 سبد کالا در طول ماه رمضان میان نیازمندان توزیع شود.

احتشام در پایان با بیان اینکه برنامه مناجات خوانی در نیمه دوم ماه رمضان از ساعت 23 تا 30 دقیقه نیمه شب در مسجد صاحب الزمان (عج) برگزار می شود، گفت: مراسم شب های قدر نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی و با استفاده از فضای باز و محوطه بیرونی و مقابل این مسجد برگزار می شود.

پایان پیام/.