کانون‌های مساجد فرصت مشارکت جوانان در فعالیت‌های دینی و انقلابی است
کانون‌هاي مساجد فرصت مشارکت جوانان در فعاليت‌هاي ديني و انقلابي است
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران:

کانون‌های مساجد فرصت مشارکت جوانان در فعالیت‌های دینی و انقلابی است

حجت‌الاسلام محمودي با تقدير از همکاري هاي صميمانه کانون‌هاي مساجد در برگزاري مراسم جشن پيروزي انقلاب، گفت: کانون‌هاي مساجد فرصت مناسبي براي مشارکت جوانان در حوزه‌هاي ديني و انقلابي فراهم کرده‌اند.
شناسه خبر : 26987 تاریخ انتشار : ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ زمان انتشار : ۱۵:۰۰

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای (فهما) استان تهران، حسین براتی سرپرست کانون های فرهنگی، هنری مساجد استان تهران با رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران دیدار و‌ گفتگو کرد.

 

حجت الاسلام محمودی در این دیدار با اشاره به ظرفیت کانون ها در مساجد استان اظهار امیدواری کرد با توجه به شرایط کرونایی موجود برنامه ریزی مناسب صورت گیرد.

 

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با تقدیر از همکاری های صمیمانه کانونها در برگزاری مراسم جشن پیروزی انقلاب گفت: اگر چه در مناسبت های انقلاب اسلامی مانند گذشته برنامه نداریم ولی با اجرای برنامه های جایگزین هیچگاه مراسم انقلاب تعطیل نشده است.

 

حجت الاسلام محمودی افزود: با حمایت مسئولان کانونها می توانند در زمینه های هنری نوآوری داشته و همچون گذشته در زمینه برنامه های فرهنگی و هنری نقش آفرین باشند.

 

بنابراین گزارش، در این نشست صمیمانه مدیرستاد فهمای استان تهران کانون های مساجد را ظرفیت گرانسنگی قلمداد کرد که مدیران این کانون ها خط فکری و رهبری و جهادی هر مسجد و از افسران مبارزه با تهاجم فرهنگی محسوب می شوند.

 

 وی افزود: عظمت با ارزشی مثل مسجد، عظمتی مقدس چون قرآن، عظمت فراموش نشدنی همچون شهادت و عظمت و معنویت گسترانیده شده ای همچون اهل بیت(ع)؛ چهار مقوله از محورهای فعالیت کانون های مساجدهستند که  به اقتضای شرایط و فراخور ظرفیت های در اختیار از این 4 مقوله و مؤلفه های بی بدیل و بی نظیر به عنوان دستمایه فعالیت های خود استفاده می شود.

 

براتی اظهار کرد: پیوند ناگسستنی ما با این چهار مؤلفه زمینه های بهتر و بیشتری برای فعالیت و جذب و نگهداشت نوجوانان فراهم می کند و حمایت بی مثابه و حمایت مشتاقانه و مخلصانه ادرات کل ارشاد از این ظرفیت های مردمی و.مسجدی در جای جای این کشور در حال رشد و نمو است

 
مدیر ستاد فهمای استان تهران گفتکانون های مساجد فانوس هایی است که در ظلمات دنیای امروز در مساجد روشن شدند و سازمان ها و نهادهایی معززی همچون شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستادهای کانون های مساجد طلایه دار روشنایی و نورانیت بخشی و مبارزه با ظلمت و تاریکی و نادانی هستند و بعنوان دو یار در کنار هم فعالیت های فرهنگی را در سال 1400 با وجود تمام مشکلات فراروی منجمله شیوع شدید ویروس منحوس کووید 19به منصه ظهور خواهند رساند.